Srpen 2011

Summer of 2011

25. srpna 2011 v 21:06 | Angel |  Webmiss Angelika


Ahoj. Jak jste si asi všichni všimli (nebo spíš nevšimli) na blogu teď nic hooodně dlouho nebylo. Je to tím, že není nálada. Už dlouho mám rozepsaný článek o Dni koní, ale vždycky napiši tak odsatvec a přestane mě to bavit, takže ho zatím nemám hotový. Stejnak si ale myslím, že to tady nikoho moc nenadchne. Páč celkově blog.cz už není to co býval. Připadá mi, že čím dál tím víc blogerů opouští své blogy. A myslím, že není ani divu. Já tady ale teď nechci rozepisovat proč už se tolik nebloguje. Chci aspoň trochu rozsvítit tenhle už dávno uhynulej blog novým článkem.

Prázdniny 2011. Každej se na ně těšil. Já byla jedna z těch milióny lidí, co se těšila také. Škoda jen, že tak zbytečně..


Pravda totiž je, že jediným dobrým týdnem prázdnin byl můj týdenní pobyt ve stáji POHODA u Č. Krumlova. Hned první den prázdnin se na mě totiž sesunulo tolik blbejch zpráv, že mi to zkazilo né jenom prázdniny, ale ještě zřejmě mnoho dalších dnů do budoucna. Je prakticky jedno, co se stalo. Ještě by se o mě rozneslo, že to tam nějak pomlouvam.
Tábor sem si ale užila. Ježdění na ohlávce a na nákrčáku mi splnilo má přání, hraní fotbalu mě moc pobavilo a vyjížďky natolik potěšily, že tento týden moho považovat za opravdu vyvedený. Pak jsem se tak nějak nepoužitelně trousila po Kladrubech, jezdila toho koně, co mi dali pod ruku, foukala seno, snažila se pomáhat a v přelomu července/srpna odjela do Úborska na soustředění s mažoretkama. Tam se mi vlastně moc líbilo :-) Byla sranda, trénovala jsem tam malý holčiny a aspoň na nějaký ten čas zapoměla na to trápení doma. Po příjezdu jsem zase bloumala po Kladrubech jako duch. Jednou sem si zajela do Svojšína na tábor na páteční strašení dětí na bobříku odvahy. Trochu divná zábava, ale co. 13. srpna jsem odjela s kámoškou na týden na Krétu. Tam se mi líbilo opravdu moc, a ráda bych se tam ještě koukla :-( :-) Celkem mi to chybí. Teď byl ještě puťák, kde mě teda umořila vedra a teď zase poslední týden strávený tak nějak v Kladrubech. Zítra si bereme na hlídání ségřina pejska, tak se docela těším.
No, to je asi tak zhruba vše. Doufám, že vy se máte líp. A že sjte se i měli líp. Já totiž tenhle svět nikdy nepochopim.
Nakonec vám řeknu asi jediné: chtěla bych vrátit čas..

Bye-bye, vaše Angel..